Конкурс! Обласний тап Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин»

Дата: 19.09.2022 09:32

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021  № 1379 «Про затвердження Плану Всеукраїнських та Міжнародних  організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану  семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2022 рік, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2022 рік, комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради ініціює проведення обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» (далі – конкурс).

Конкурс  проводиться з вересня по 30 листопада  2022 року  з метою залучення дітей та підлітків до роботи по озелененню та благоустрою території.

Інформаційно-методичні матеріали щодо участі в конкурсі розміщені на сайті Обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді: сайті ЗОЦЕНТУМ: www.zocentum.com (розділ – нормативні документи/положення та умови).

Матеріали по конкурсу просимо надавати (з поміткою «Галерея кімнатних рослин») на  електронну адресу kzzocentum@ukr.net  комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради до 30.11.2022 року.

Контактна особа:  Ухабатова Тетяна Миколаївна 050 7213730.