Дата: 15.09.2022 12:41

Інформуємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 16.08.2022 р. № 906 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. № 32 і від 20 березня 2013 р. № 179», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. № 32 «Про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературномистецькі твори для дітей та юнацтва».

Зокрема, змінено кінцевий термін прийому творів по номінаціям: літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлених книжок для дітей та юнацтва, театральні вистави, художні та анімаційні фільми для дітей та юнацтва на здобуття Премії за 2022 рік.

Літературно-мистецькі твори необхідно подати - до 1 листопада 2022 року. У зв’язку з викладеним звертаємось з проханням довести зазначену інформацію заінтересованим особам.

Додатково повідомляємо, що зазначену інформацію розміщено в рубриці «Оголошення» на веб-сайті Держкомтелерадіо: http://comin.kmu.gov.ua/