Запрошуємо взяти участь у проєкті "Спільно для вчителів"

Дата: 15.09.2022 08:21

Лист Громадської організації " Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ" від 13.09.2022 № 2022-0913-7 щодо реалізації проєкту "Спільно для вчителів"

Проєкт “Спільно для вчителів” допоможе підтримати власне ментальне здоров’я та подолати професійні труднощі і виклики під час війни. Проєкт реалізовується освітньою організацією “Навчай для України” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках ініціативи “Спільно до навчання”.
Проєкт “Спільно для вчителів” містить 5 складових, які поступово реалізовуватимуться протягом вересня-грудня 2022 року:

* онлайн курс професійної допомогти вчителям спільно з EdEra. У курсі передбачені лекції з психологічної підтримки вчителів, навчання та взаємодії з дітьми під час війни. А також поради щодо організації безпечного освітнього середовища, правил реагування у кризовий час;

*вебінари з психологами організації “Простір толерантності” з порадами щодо самопідтримки та допомоги дітям у навчанні під час війни;

*Чатбот у Viber та Telegram з цифровими безпековими інструкціями для оперативної та зручної допомоги вчителям реагувати на кризи різного характеру;

*модульний курс підвищення кваліфікації з Інститутами післядипломної педагогічної освіти спільно з ГО “Про.Світ”;

*очні виїзди в школи психологів та освітніх лідерів думок з лекціями наживо (якщо дозволятиме безпекова ситуація в країні).