Про програму "Країна взаємно красивих людей"

Дата: 18.08.2022 21:33

Громадська організація GoGlobal у межах креативної кампанії #ВліпиЗаСебе запрошує взяти участь в освітньо-мотиваційній програмі “Країна взаємно красивих людей” для дітей (15-18 років).

Протягом усієї програми учасники працюватимуть над проєктом, у якому вони не лише намагатимуться переосмислити майбутнє нашої країни після війни, але й будуть залучені до участі у дискусіях та заходах щодо того, як вони, як громадяни, можуть зробити та яку роль відіграватимуть у майбутньому України.
Завдання програми - заохочувати молодь до активної участі у відбудові нової України.

Програма охоплює такі теми:

• безпека
  • медіаграмотність
  • підтримка психічного здоров’я
  • розвиток креативності та критичного мислення
  • вибір поведінки у кризових ситуаціях
  • ефективна міжособистісна та міжкультурна комунікація
  • командна робота та толерантність

Програма для вчителів відбудеться у вересні 2022 у форматі онлайн-тренінгу (12 годин).
Теми:

• Стрес у роботі вчителя, реакція та способи подолання.
  • Емоційний діалог та обмін як головні комунікаційні інструменти взаємодії між вчителем та учнями у стресових ситуаціях.
  • Активності, що дозволяють знизити стрес, “заземлитися” та відновити ресурс.
  • Методологія та організація навчальних програм.

Програма для учнів (15-18 років) відбудеться у вересні-жовтні 2022 і триватиме 3 тижні (15 днів, по 2-3 години на день).
Програма передбачає командну роботу над баченням майбутньої України - Країни взаємно красивих людей та навчання за чотирма тематичними блоками:

• Ментальне здоров’я та критичне мислення
  • Соціальне життя
  • Освіта й кар’єра
  • Ідентичність

Учасники програми не лише отримають теоретичні знання, а й будуть залучені до дискусій та активностей, щоби напрацювати спільне бачення післявоєнного відновлення України та майбутню активну роль кожного учасника у ньому.
Охочим взяти участь у програмі “Країна взаємно красивих людей”, необхідно зареєструватися                                    за посиланням https://cutt.ly/uXqfgSZ до 29 серпня включно.

У разі виникнення питань пишіть на пошту з темою листа “Країна взаємно красивих людей”: join@goglobal.com.ua.

GoGlobal Initiative
NGO Global Office