людям з порушенням зору
КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
МИХАЙЛО-ЛУКАШІВСЬКОЇ
СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Порядок зарахування до закладів освіти

Зарахування  учнів до ЗЗСО

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної  середньої освіти"

Лист -роз'яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти  Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 № 1/9-292

2021-2022 н.р.