A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ,
КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
МИХАЙЛО-ЛУКАШІВСЬКОЇ
СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Освіта

2020-2021 навчальний рік

Максимівський НВК

П.І учня/учителя Місце  Назва конкурсу Підстава
Бухрякова Аліна (Керівник Головко О.В.) ІІ місце Обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва "Україна-європейська країна" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА
       
Васько Андрій (Керівник Головко О.В.) І місце Обласний конкурс-виставка дитячого малюнка "Шляхами мужності  славетних козаків" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА
Бухрякова Аліна (Керівник Головко О.В.) ІІ місце Обласний конкурс-виставка дитячого малюнка "Шляхами мужності  славетних козаків" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА
       
Ведмедьов Олександр (Керівник Ведмедьова В.О.) ІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Яганова Злата (Керівник Корольова Т.Р.) ІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Козар Домініка І(Керівник Корольова Т.Р.) ІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Головко Микита (Керівник Головко О.В.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Васько Анна (Керівник Корольова Т.Р.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Щербакова Аліна (керівник Корольова Т.Р.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Ведмідьова Аріна (Керівник Ведмідьова О.А.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Лях Денис (Керівник Ведмідьова О.А.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Запорожський Сергій (Керівник Ведмідьова О.А. ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Карпенко Дарина (Керівник Ведмідьова О.А.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Колектив учнів 5 класу (Керівник Ведмедьова В.О.) ІІІ місце  Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Нікітченко Алла (Керівник Тис Н.В.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
Ставицька Софія (Керівник Кравчук О.В.) ІІІ місце Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край"  
       
Писанко Олександр (Керівник Ведмідьва О.А.) ІІІ місце "Космічні фантазії"  
Ведмедьов Олександр (Керівник Ведмедьова В.О.) ІІІ місце "Космічні фантазії"  
       
Васько Анна (Керівник Корольова Т.Р.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"

наказ департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 03.06.2021 №269 "Про підсумки обласного фестивалю писанок "Писанковий рай" в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки" 

Яганова Злата (Керівник Корольова Т.Р) І місце  Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Пінтіков Володимир (Керівник Ведмідьова О.А.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
 Сердюченко Сергій (Керівник Ведмедьова О.А.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Білецька Кароліна (Керівник Плакса Н.А.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Кубишкіна Ірина (Керівник Сарана Р.В.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Сердюченко Юрій (керівник Сарана Р.В.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Сердюченко Олександр (Керівник Шалатова А.В.) І місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Яганова Владислава (Керівник Сарана Р.В.) ІІ місце  Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Карпенко Кароліна (Керівник Ведмідьова О.А.) ІІ місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Щербакова Аліна (Керівник Білецька Я.А.) ІІ місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Мильцева Ліля (Керівник Ведмідьова О.А.) ІІІ мвсце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Мильцева Аліна (Керівник Корольова Т.Р.) ІІІ місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Матвєєва Марія (Керівник Корольова Т.Р.) ІІІ місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
Драчевський Артур (Керівник Корольова Т.Р.) ІІІ місце Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай"  
       
Опанасенко Єлизавета (Керівник Шалатова А.В) ІІ місце Обласний конкурс студентських і учнівських робіт "Галактика Цукерберга" в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інформатична грамотність"  
Кулагіна Єлизавета (Керівник Шалатова А.В.) ІІІ місце

Обласний конкурс студентських і учнівських робіт "Галактика Цукерберга" в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інформатична грамотність"

 
Бочковська Інна (Керівник Шалатова А.В.) ІІІ місце   Обласний конкурс студентських і учнівських робіт "Галактика Цукерберга" в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інформатична грамотність"  
       
Тетерська Еліна (Керівник Шалатова А.В.) ІІ місце Інтернет-олімпіада з математики "На урок"  
Микитуха Діана (Керівник Шалатова А.В.) ІІ місце  Інтернет-олімпіада з математики "На урок"  
 Козар Домініка (Керівник Шалатова А.В.) ІІІ місце Інтернет-олімпіада з математики "На урок"   
       
Герасименко Анастасія (Керівник Ведмедьова В.О.) ІІІ місце обласний етап конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я-за єдину Україну!" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 05.07.2021 №324
       
Шалатова Альона Вікторівна І місце  Зональний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" (номінація "Математика") Наказ відділу ОКСТ Запорізької РДА Запорізької області від 27.11.2020 № 116

Михайло-Лукашівська ЗОШ ІІІ ступенів 

П.І учня/учителя Місце Назва конкурсу Підстава
Кривошеєнко Роман (Керівник Владенко В.В.КЗ "Центр туризму" ЗОР)   ІІІ місце Змагання Запорізької області з велосипедного туризму 

Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА

       

 Московський НВК

П.І учня/учителя Місце Назва конкурсу Підстава
Захарова Єлизавета (Керівник Фоменко С.З.) ІІІ місце  Обласна виставка-конкурс  дитячого малюнка "Хочу жити в якісному світі" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 10.11.2020 № 447
Охматенко Вікторія (керівник Чив'яга П.П.) ІІ місце Обласний конкурс авторської дитячої поезії та прози "Зима крокує - свята дарує" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 23.02.2021 № 91
Болотова Катерина (керівник Чив'яга П.П.) ІІ місце Обласний конкурс авторської дитячої поезії та прози "Зима крокує - свята дарує" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 23.02.2021 № 91
Згурська Вероніка(Керівник Фоменко С.З.)  ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнка "Казкова феєрія" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 20.01.2021 №31
Малахов Дмитро (Керівник Фоменко С.З.)   ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнка "Казкова феєрія" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 20.01.2021 №31
Охматенко Вікторія (керівник Чив'яга П.П.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнка "Казкова феєрія" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 20.01.2021 №31
Салогуб Анастасія (Керівник Фоменко С.В.) ІІ місце

Обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва "Україна - європейська країна (номінація фотомистецтво)

Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 24.05.2021 №258
       
Ваховський Тимофій  ІІІ місце обласний етап конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я-за єдину Україну!"  Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 05.07.2021 №324
       
Фоменко Світлана Зіновіївна, педагог-організатор ІІІ місце Обласний конкурс сценаріїв масових та виховних заходів "Святкова круговерть" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 29.03.2021 № 147

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора