Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом»

з 16 до 17 квітня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Навчальним-науковим інститутом лісового і садовопаркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України в м. Києві проведе Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Відтворимо ліси разом». Тема конференції: «Відтворення лісів в умовах воєнного стану».

22:33 02.04.2024

Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я

Запрошуєм  на флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я, який відбудеться 5 квітня в онлайн форматі з 9.00 по 9.25,

19:23 02.04.2024

Вітаємо  учасників флешмобу "Ми чуємо тебе, Кобзарю, - крізь століття"

Вітаємо  учасників флешмобу "Ми чуємо тебе, Кобзарю, - крізь століття", які отримали подяки за участь  комунального закладу «Запорізький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради учнів Максимівського ліцею

10:45 02.04.2024

Вітаємо активних учасників відкритої благодійної акції "Подаруй серце захисникам"

Вітаємо учнів Московської гімназії - учасників відкритої благодійної акції "Подаруй серце захисникам", яких нагороджено дипломами  комунального закладу «Запорізький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради

08:45 02.04.2024

Акція з висадки дерев, гаслом якої є "Посади дерево - вирости мир"

З нагоди відзначення Міжнародного дня спорту за ради розвитку та миру, який проголошено Генеральною асамблею Організації Об’єднаних Націй та відзначається з 6 квітня 2013 року, запрошуємо долучитися 6 квітня 2024 року до відзначення Міжнародного дня спорту розвитку та миру. А також пропонуємо підтримати пропозицію Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України та долучитися до екологічної акції з висадки дерев, гаслом якої є «Посади дерево - вирости мир».

21:55 01.04.2024

Вітаємо учасників відкритої благодійної акції "Воїне, моє серце з тобою"

Вітаємо учнів Максимівського  ліцею - учасників відкритої благодійної акції "Воїне, моє серце з тобою", яких нагороджено дипломами  комунального закладу «Запорізький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради

00:08 27.03.2024

Флешмоб «White card»

Запрошуємо взяти участь у флешмобі «White card» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я, який відбудеться 5 квітня в онлайн форматі з 9.00 по 9.25, зареєструйтись можна за покликанням та отримати почесну грамоту та сертифікат на 15 годин кожному педагогу.

23:42 26.03.2024

Обласний фестиваль "Моральний вчинок"

З 15 березня 2024 р. стартував обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти  зможуть презентувати свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах:

23:25 26.03.2024

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ ТА МАЛЮНКІВ «Я МАЮ ПРАВО НА ЖИТТЯ»

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

23:18 26.03.2024