Новини

Вітаємо переможців обласного  етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему "Квітка буття!"

Вітаємо переможців обласного  етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему "Квітка буття!", в номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття»

12:26 11.04.2024

Обласний відкритий конкурс відеоробіт «Чарівними місцями»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 29 квітня по 03 травня 2024 року  буде проводити Обласний відкритий конкурс відеоробіт «Чарівними місцями».

15:33 09.04.2024

Всеукраїнський спортивний марафон "Крок" до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

За дорученням Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА поширюємо інформацію щодо Всеукраїнського спортивного марафону "Крок" до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку.

13:07 08.04.2024

Підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

Наказ КЗ "ЗОЦЕНТВУМ" ЗОР від 28.03.2024 № 31-н "Про підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  дитячого малюнка «Зоологічна галерея»"

13:03 04.04.2024

Обласний еколого-патріотичний  Форум «Зелені паростки надії»

Комунальний  заклад «Запорізький  обласний  центр  еколого-натуралістичної  творчості  учнівської  молоді»  Запорізької  обласної  ради 30 квітня 2024 року буде проводити обласний еколого-патріотичний  Форум «Зелені паростки надії» в рамках обласного екологічного проєкту «Зелена хвиля Перемоги» (далі – Форум). Захід відбудеться в дистанційному форматі о 14-30 на платформі Google meet. Посилання на підключення https://meet.google.com/gbj-exbs-btx

10:13 04.04.2024

Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми озеленення населених місць: освіта, наука, мистецтво формування ландшафту».

06-07 червня 2024 року  Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» буде проводити  Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми озеленення населених місць: освіта, наука, мистецтво формування ландшафту».

09:36 04.04.2024

Цикл уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні»

Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військами.

13:10 03.04.2024