Літня школа МАН

Дата: 15.06.2022 13:09

Школярі  та їхні керівники запрошуються до занять у Обласній літній школі для обдарованої молоді Запорізької області, яка розпочне свою роботу з 20 червня 2022 року.

Навчання відбуватиметься дистанційно: як заочно (текстові файли, презентації тощо), так і з використанням інтернет-ресурсів Google meet та Zoom.

Школа працюватиме з 20 по 30 червня 2022 року за двома науковими напрямками:

- науково-технічний;

- гуманітарно-природничий.

Цільова аудиторія: учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, які бажають отримати додаткові навички науково-дослідної діяльності та консультації (інтерактивні лекції, обговорення, практикуми, дискусії, вправи по роботі із джерелами, тощо) провідних фахівців з відповідних наукових напрямків.

Для участі у Літній школі необхідно зареєструватися до 18.00 год. 19.06.2022, заповнивши заявку учасника (слухача):

гуманітарно-природничий напрям:

науково-технічний напрям:

Підтвердження про зарахування надійде на електронну адресу учасника, зазначену у формі реєстрації.

Координатори Літньої школи МАН-2022:

гуманітарно-природничий напрям завідувачка організаційно-масового відділу (з питань роботи з талановитою молоддю та МАН) КЗ «Центр туризму» ЗОР Шелегеда Олена Романівна, тел. 067 6186135, ел. пошта: man_zoctkum@ukr.net;

науково-технічний напрям завідувач науково-технічного відділу ЗОЦ НТТУМ «Грані» Тамкович Ірина Олександрівна; тел.: 066 634 92 04, ел. пошта:  centr.grani.man@gmail.com.

За результатами роботи  Літньої школи учасники отримають сертифікат слухача.