Зміна терміну проведення конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея"

Дата: 27.04.2022 19:59

У зв’язку зі складною обстановкою та веденням бойових дій, що відбуваються в України після початку російської агресії, звертаємо увагу, що   терміни подачі матеріалів на конкурс перенесені до 26 травня 2022.

Малюнки учасників надсилаються в друкованому та електронному вигляді з поміткою «Зоологічна галерея» до комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради на адресу: 69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11 та електронну адресу lczzocentum@ukr.net.

'Інформаційно-методичний лист щодо участі в обласному конкурсі «Зоологічна галерея» розміщено на сайті комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради - https://zocentum.wixsite.com/zpua(розділ документи - положення та умови). Контактна особа: Тетяна Миколаївна Ухабатова, м.т. 050-721-37-30.

Запрошуємо до участі в конкурсі.