A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ,
КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
МИХАЙЛО-ЛУКАШІВСЬКОЇ
СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

2021-2022 н.р.

Антонівський НВК

П.І учня/учителя Місце  Назва конкурсу Підстава
Екогурт (Керівник Двірник Д.В.)  ІІІ місце Обласний Екомарафон "Довкілля-2021" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 13 вересня 2021 року № 403
Крайсвітній Кирило диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Іщенко Дмитро диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Квас Анна диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Околиця Валентина диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
 Юнацька Варвара диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
 Ярошкіна Вероніка диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Балабанова Світлана Дипломи І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Двірник Анастасія Дипломи І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Манзенко Ярослав Дипломи І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Селезнєва Вікторія Дипломи І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Панін Максим Дипломи ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Підгорна Катерина Дипломи ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Шпак Вікторія Дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Сердюк Максим Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Манзенко Ольга Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Квас Денис Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Погорельцев Данило Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Пономарьова Катерина Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Чала Вікторія Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Барабан Володимир Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
 Сердюк Тетяна Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Терещенко  Тимофій Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Водень Єлизавета Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Кучеренко Анастасія Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Поляк Данило Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
Хоменко Еля Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» від освітнього проєкту «На Урок»  
       
Балабанова Світлана (керівник Гришаєнко О.А.) І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 

Гришаєнко Ганна (керівник Гришаєнко О.А.)  І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Кучеренко Анастасія (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Як це працює?" від освітнього проєкту «На Урок»  
Водень Єлизавета (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Як це працює?"від освітнього проєкту «На Урок»  
Хоменко Еліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Як це працює?"від освітнього проєкту «На Урок»  
Терещенко Тимофій (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Як це працює?"від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Як це працює?"від освітнього проєкту «На Урок»  
Бойко Артур (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Кучеренко Анастасія (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Водень Єлизавета (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Хоменко Еліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Шпак Тетяна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Мандрівникам належить світ!" від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Водень Єлизавета (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Кучеренко Анастасія (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Шпак Тетяна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Хоменко Еліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Терещенко Тимофій (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Подопросвєтова Софія (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Поляк Данііл (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Я досліджую світ" від освітнього проєкту «На Урок»  
Кучеренко Анастасія (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від освітнього проєкту «На Урок»  
Водень Єлизавета (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від освітнього проєкту «На Урок»  
Хоменко Еліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи від освітнього проєкту «На Урок»  
Кучеренко Анастасія (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс "Слово до слова" до Дня української писемності від освітнього проєкту «На Урок»  
Хоменко Еліна (керівник Романчук Л.В.) диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс "Слово до слова" до Дня української писемності від освітнього проєкту «На Урок»  
Водень Єлизавета (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Слово до слова" до Дня української писемності від освітнього проєкту «На Урок»  
Тимошевська Поліна (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Слово до слова" до Дня української писемності від освітнього проєкту «На Урок»  
Поляк Даніїл (керівник Романчук Л.В.) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс "Слово до слова" до Дня української писемності від освітнього проєкту «На Урок»  
       
       


Максимівський НВК

П.І учня/учителя Місце  Назва конкурсу Підстава
       
Стрипа Богдан (керівник Плакса Н.А.) І місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Данчишин Олексій (Учитель Корольова Т.Р.) ІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Данчишин Олексій (Учитель Корольова Т.Р.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Данчишин Олексій (Учитель Корольова Т.Р.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Данчишина Вероніка (Вихователь Данчишина Ю.О.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Мильцева Аліна (Учитель Корольова Т.Р.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Матвєєва Марія (Учитель Корольова Т.Р.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Білецька Кароліна (Учитель Білецька Я.А.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Завоюра Віктор (Учитель Жабінець А.Б.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Білецька Кароліна (Учитель Білецька Я.А.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Литвиненко Софія (Учитель Ведмедьова В.О.) ІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
Литвиненко Софія (Учитель Ведмедьова В.О.) ІІІ місце Онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України-2022" Наказ  КЗ "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "ГРАНІ" ЗОР від 08.02.2022 №12
       
Сердюченко Сергій   І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Мильцева Аліна (керівник Корольова Т.Р.) І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Данчишин Олексій (Учитель Корольова Т.Р.) І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Сердюченко Юрій (керівник Сороколіт К.І.)  І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Бухрякова Аліна (керівник Тис Н.В.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Мильцева Аліна (керівник Корольова Т.Р.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Білецька Кароліна (керівник Плакса Н.А.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Фурс Олександр (керівник Плакса Н.А.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Писанко Олександр (керівник Жабінець А.Б.)  ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Матвєєва Марія (керівник Корольова Т.Р.)  ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Мацюра Кіра (керівник Ведмідьова В.О.) ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Васько Анна (керівник Корольова Т.Р.)  ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Гречко Данило (керівник Тис Н.В.) ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
       
Матвєєва Марія (керівник Корольова Т.Р.)   І місце обласний етап Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 10 лютого 2022 року № 97 
       
Сердюченко Юрій (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІ ступеня обласний конкурс художньо-технічної творчості  "Новорічний креатив" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 17 лютого 2022 року №121
Мильцева Аліна (керівник Корольова Т.Р.) Диплом ІІІ ступеня обласний конкурс художньо-технічної творчості  "Новорічний креатив" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 17 лютого 2022 року №121
       
Пінчук Анастасія – учениця 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Сердюченко Константин – учень 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Ткач Ася – учениця 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Бухрякова Марія – учениця 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Опанасенко Єлизавета – учениця 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Бочковська Інна – учениця 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Вакуленко Альона – учениця 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Кубишкіна Ірина  – учениця 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Сердюченко Юрій – учень 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Яганова Владислава – учениця 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Голіков Олександр – учень 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
Ігнатченко Анастасія – учениця 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс до Дня Соборності України на платформі «на Урок»  
       
Клюшник Ярослав ,Карпенко Іван, Власенко Вераніка, Слюсар Катерина – учні 1 класу (керівник Жиляєва М.С.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Білецька Кароліна – учениця 2 класу (керівник Плакса Н.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Ведмідьова Аріна,Мильцева Лілія,Писанко Олександр,Асеф Юсіфлі,Велика Мирослава,Запорожський Сергій,Лях Денис,Завоюра Віктор,Пінтіков Володимир,Товкач Любов,Кульгов Андрій -учні 3 класу (керівник Данчишина Ю.О) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Данчишин Олексій ,Мильцева Аліна, Матвєєва Марія , Васько Анна , Стрипа Вадим – учні 4 класу (керівник Корольова Т.Р.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Вакуленко Альона , Кубишкіна Ірина ,Сердюченко Юрій, Яганова Владислава, Товкач Ася – учні 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Ведмедьов Олександр, Карпенко Кароліна, Литвиненко Софія – учні 6 класу (керівник Ведмедьова В.О.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Голіков Олександр, Бухрякова Марія, Ігнатченко Анастасія,Опанасенко Єлизавета, Бочковська Інна, Завоюра Каміла – учні 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Новгородський Олександр,Драчевський Артур – учні 4 класу (керівник Корольова Т.Р.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Сердюченко Сергій,Карпенко Даріна - учні 3 класу (керівник Данчишина Ю.О.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Сердюченко Константин – учень 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Ігнатченко Яна – учениця 6 класу (керівник Ведмедьова В.О) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Пінчук Анастасія ,Слівінський Павло – учні 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Великий Станіслав - учень 3класу (керівник Данчишина Ю.О.) Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Стельмах Анастасія – учениця 6 класу (керівник Ведмедьовва В.О.) Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»  
Гульчак Ярослав, Запорожський Гордій, Джигірь Дарина, Ігнатченко Анна – учні 1 класу (керівник Жиляєва М.С.) Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет 2.0» на платформі «на Урок»    
Вакуленко Альона – учениця 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефону»  від освітнього проєкту «На Урок»  
Кубишкіна Ірина, Пінчук Анастасія, Сердюченко Константин, Сердюченко Юрій – учні 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефону»  від освітнього проєкту «На Урок»  
Нікітченко Алла, Ігнатченко Ольга – учні 9 класу (керівник Тис Н.В.) диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефону»  від освітнього проєкту «На Урок»  
Товкач Ася, Яганова Владислава – учні 5 класу (керівник Сорроколіт К.І) диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «День без мобільного телефону»  від освітнього проєкту «На Урок»  
       
Клюшник Ярослав, Карпенко Іван, Власенко Вероніка – учні 1 класу (керівник Жиляєва М.С.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Білецька Кароліна – учениця 2 класу (керівник Плакса Н.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Карпенко Даріна, Сердюченко Сергій, Мильцева Лілія,Лях Денис,Пінтіков Володимир , Запорожский Сергій ,Товкач Любов,Асеф Юсіфлі,Ведмідьова Аріна ,Кульгов Андрій,Завоюра Віктор.- учні 3 класу (керівник Данчишина Ю.О) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Мильцева Аліна, Васько Анна, Новгородський Олександр, Стрипа Вадим, Матвєєва Марія – учні 4 класу (керівник Корольова Т.Р.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Завоюра Каміла, Бухрякова Марія, Опанасенко Єлизавета, Ігнатченко Анастасія,Бочковська Інна – учні 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Гульчак Ярослав, Запорожський Гордій – учні 1 класу (керівник Жиляєва М.С.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Писанко Олександр, Велика Мирослава,Великий Станіслав  - учні 3 класу (керівник Данчишина Ю.О.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Данчишин Олексій,Джигірь Кирило,Драчевський Артур – учні 4 класу (керівник Корольова Т.Р) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Голіков Олександр – учень 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
Ведмедьов Олександр – учень 6 класу (керівник Ведмедьова В.О) Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнський конкурс «Думай і дивись як фотограф» на платформі «на Урок»  
       
Білецька Кароліна – учениця 2 класу (керівник Плакса Н.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Карпенко Іван, Слюсар Катерина, Запорожський Гордій – учні 1 класу (керівник Жиляєва М.С.) Диплом І ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Карпенко Даріна,Мильцева Лілія,Писанко Олександр,Запорожський Сергій,Завоюра Віктор,Пінтіков Володимир,Велика Мирослава,Лях Денис,Кульгов Андрій - учні 3 класу, (керівник Данчишина Ю.О) Диплом І ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Матвєєва Марія, Мильцева Аліна, Джигірь Кирило, Васько Анна, Новгородський Олександр, Стрипа Вадим  – учні 4 класу (керівник Корольова Т.Р.) Диплом І ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Пінчук Анастасія, Сердюченко Константин, Товкач Ася – учні 5 класу (керівник Сороколіт К.І.) Диплом І ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Голіков Олександр, Завоюра Каміла, Чижикова Інна, Бухрякова Марія, Опанасенко Єлизавета, Ігнатченко Анастасія, Бочковська Інна – учні 10 класу (керівник Білецька Я.А.) Диплом І ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Клюшник Ярослав, Власенко Вероніка – учні 1 класу (керівник Жиляєва М.С.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Сердюченко Сергій,Асеф Юсіфлі,Великий Станіслав,Товкач Любов - учні 3 класу (керівник Данчишина Ю.О) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Драчевський Артур, Данчишин Олексій – учні 4 класу (керівник Корольова Т.Р.) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
Вакуленко Альона, Кубишкіна Ірина, Сердюченко Юрій, Яганова Владислава – учні 5 класу (керівник Сороколіт К.І) Диплом ІІ ступеня Всеукраїнський онлайн – конкурс «Жінки в науці» на платформі «на Урок»  
       
МАТВЄЄВА МАРІЯ (учитель Корольова Т.Р.) грамота  в останньому етапі  Всеукраїнської фотовиставки "Україна-це ми!", яка представляла  Запорізьку область.  
Максимівський НВК  грамота  в останньому етапі  Всеукраїнської фотовиставки "Україна-це ми!", яка представляла  Запорізьку область.  
       
Матвєєва Марія  (вчитель Корольова Т.Р.) І місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список переможців
Данчишин Олексій  (вчитель Корольова Т.Р.) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Кращий слайдфільм"

Список переможців
Мильцева Аліна  (вчитель Корольова Т.Р.) І місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список переможців
Джигірь Кирило  (вчитель Корольова Т.Р.) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список переможців
       
Васько Анні, Данчишину Олексію, Драчевському Артуру, Матвєєвій Марії, Мильцевій Аліні, (вчитель Корольова Т.Р.) учасникам конкурсу, яких було відзначено обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів "Фото-бліц" ДОДАТОК
Ведмедьову Олександру, Мацюрі Кірі, (вчитель Жиляєва М.С.) учасникам конкурсу, яких було відзначено обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів "Фото-бліц" ДОДАТОК
Голікову Олександру,  (вчитель Білецька Я.А.) учасникам конкурсу, яких було відзначено обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів "Фото-бліц" ДОДАТОК
       
Карпенко Дарина  (вчитель Жабінець А.Б.) ІІІ місце обласний етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу -виставки "Космічні фантазії-2022"

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

 

Герасименко Анастасія, (учитель Ведмедьова В.О.) І місце в обласному конкурсі авторської дитячої та юнацької поезії та прози "Я - за єдину Україну"

Наказ 

Додаток

       
Козар Домініка (вчитель Корольова Т.Р.)  І місце обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсі "Український сувенір" Наказ 
       
Пінчук Анастасія (учитель Сороколіт К.І.)  ІІ місце Обласний онлайн-конкурс "Роби як я"  Наказ 

 

Московський НВК

П.І учня/учителя Місце  Назва конкурсу Підстава
Екогурт "Надія" (Керівник Яременко Н.В.) ІІ місце Обласний Екомарафон "Довкілля-2021" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 13 вересня 2021 року № 403
Екогурт "Крило" (Керівник Яременко Н.В.) ІІ місце Обласний Екомарафон "Довкілля-2021" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 13 вересня 2021 року № 403
Добровільна екологічна дружина (Керівник Яременко Н.В.) ІІ місце Обласний Екомарафон "Довкілля-2021" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 13 вересня 2021 року № 403
Екоклуб "Пролісок" (Керівник Линник О.М.) ІІ місце Обласний Екомарафон "Довкілля-2021" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 13 вересня 2021 року № 403
Екозагін "Край" (Керівник Басарукіна Н.В.) ІІ місце Обласний Екомарафон "Довкілля-2021" Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 13 вересня 2021 року № 403
       
Ясинський Владислав (керівник Ясинська І.В.) І місце Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва "В унісон"  
       
 Салогуб Анастасія (Керівник Фоменко С.З.) ІІ місце Обласний конкурс-виставка дитячої творчості «Берегиня роду українського»,  Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11 листопада 2021 року №  486 "Про підсумки обласного конкурсу виставки- дитячої творчості "Берегиня роду українського" 
       
Ясинський Владислав (Керівник Ясинська І.В.) лауреат премії 2 Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв "Новорічні дива"  
       

 Болотову Катерина   (Керівник Чив'яга П.П.)

ІІ місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
Салогуб Анастасія,   (Керівник Фоменко С.З.) ІІІ місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
       
Колектив  грамота Всеукраїнська благодійна акція "Монетки дітям"  
       
Ясинська Ірина Василівна ІІ місце  Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва "В унісон"  
       
Березенська Дар'я (керівник Фоменко С.З.)  ІІ місце Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Зима крокує-свята дарує"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 20 січня 2022 року №25 "Про підсумки обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Зима крокує-свята дарує" Додаток до наказу

       
Авраменко Мілана (керівник Линник О.М.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу

Білий Остап (керівник Линник О.М.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Болотова Алевтина (керівник Линник О.М.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Валько Діана (керівник Линник О.М.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Діденко Карина (керівник Линник О.М.)  ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Фокіна Антоніна (керівник Линник О.М.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Харьковська Орина (керівник Линник О.М.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Малахов Дмитро (керівник Фоменко С.З.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Шульга Олександр (керівник Фоменко С.З.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Березенська Дар'я (керівник Фоменко С.З.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Малахова Вікторія (керівник Ілова Т.А.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Біла Уляна (керівник Ілова Т.А.) ІІІ місце Обласний конкурс дитячого малюнку "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
       
Болотова Катерина (керівник Чив'яга П.П.) І місце  обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Захарова Єлизавета (керівник Фоменко С.З.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
       
Музей історії села Московка

ГРАМОТА

КЗ «ЦЕНТР ТУРИЗМУ» ЗОР

обласний етап Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 17 лютого 2022 року № 119

Додатки до наказу 

       
Біла Уляна  (вчитель Ілова Т.А.) ІІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Харьковска Орина  (вчитель Линник О.М..) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Авраменко Мілана (вчитель Линник О.М..) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Діденко Карина (вчитель Линник О.М..) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Захарова Олександра (вчитель Линник О.М..) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Валько Діана (вчитель Линник О.М..) ІІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Джеріхова Ольга  (вчитель Ілова Т.А.) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Охматенко Вікторія  (вчитель Чив'яга П.П.) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
Ясинська Вікторія  (вчитель Фоменко С.З.) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Краща фоторобота"

Список перемоців
       
Захарова Єлизавета (учитель Фоменко С.З) ІІІ місце обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів "Фото-бліц" ДОДАТОК
Білій Уляні, Кипещук Євгену (вчитель  Ілова Т.А.), учасник конкурсу, яких було відзначено обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів "Фото-бліц" ДОДАТОК
Салогуб Анастасії, (вчитель Фоменко С.З.) учасникам конкурсу, яких було відзначено обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів "Фото-бліц" ДОДАТОК
       
Захарова Єлизавета (вчитель ФоменкоС.З.)  ІІІ місце обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсі "Український сувенір" Наказ 
       
       
Фоменко Світлана Зіновіївна Диплом Департамента освіти і науки ЗОДА за участь  обласний конкурс сценаріїв масових та виховних заходів "Святкова круговерть Наказ 

 

Михайло-Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ст.

П.І учня/учителя Місце  Назва конкурсу Підстава
Ващук Віолета (керівник Загреба В) ІІІ місце Чемпіонат області зі спортивного орієнтування ("Зелений Яр")  
       
Юнацька Марія (Керівник Счаслива М.О.)  І місце Обласний конкурс-виставка дитячої творчості «Берегиня роду українського»  Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11 листопада 2021 року №  486 "Про підсумки обласного конкурсу виставки- дитячої творчості "Берегиня роду українського" 
       
Ващук Віолета (Керівник Загреба В.В.) ІІІ місце ХІІІ обласної туристської конференції-захисту звітів  про туристський спортивний похід Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 02 грудня 2021 року № 529
       
Пугач Альбіна (Керівник Рибачик Л.В.) ІІ місце обласноий етап конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

Наказ Департамента освіти і науки ЗОДА від 10.12.2021 № 543 "Про підсумки обласного етапу конкурсу дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

Додаток до наказу

Литвиненко Марія (керівник Бринь А.І.) ІІІ місце обласний етап Всеукраїнської виставки -конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 14.12.2021 № 552 "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки -конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"

Додаток до наказу

       

Колектив (Керівник Загреба В.В.)

Похід Запорізьким районом Запорізької області, 25-27.09.2021.  

ІІІ місце

Обласний етап Всеукраїнських змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді" 

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24.12.2021 №570 "Про підсумки обласного етапу Всеукраїнських змагань з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді" 

       
Юнацька Марію,   (Керівник Счаслива М.О.) І місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
Мартиненко Марія  (Керівник Счаслива М.О.) ІІ місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
       
Кулька Кирило (Бабарикіна О.М.) ІІ місце Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Зима крокує-свята дарує"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 20 січня 2022 року №25 "Про підсумки обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Зима крокує-свята дарує"    Додаток до наказу

 

     
Терещук Вікторія (Бабарикіна О.М.) ІІ місце Обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Зима крокує-свята дарує"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 20 січня 2022 року №25 "Про підсумки обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Зима крокує-свята дарує"    Додаток до наказу

Манзенко Злата (Столярова К.С.) І місце Обласний конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу

Геря Семен (Столярова К.С.)

ІІІ місце Обласний конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Смірнов Кирило (Столярова К.С.) ІІІ місце Обласний конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
Головачов Роман (Столярова К.С.) ІІІ місце Обласний конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24 січня 2022 року № 28 "Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнка "Казкова феєрія" Додаток до наказу
       
Панченко Олександра (керівник Бринь А.І.) І місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Бєлкіна Аліса (керівник Столярова К.С.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Зіньковська Катерина (керівник Бринь А.І.)  ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
Смірнов Кирило (керівник Столярова К.С.)  ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
       
Терещук Вікторія (керівник Загреба С.М.)  ІІІ місце обласному етапі олімпіади з фізичної культури Протокол 
       
Музей Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Пам’ять»

ГРАМОТА

КЗ «ЦЕНТР ТУРИЗМУ» ЗОР

обласний етап Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 17 лютого 2022 року № 119

Додатки до наказу 

       
       
Рожновська Алла Іванівна ІІІ місце обласний конкурс сценаріїв масових та виховних заходів "Святкова круговерть Наказ 
Лозовська Анастасія Олегівна ІІІ місце обласний конкурс сценаріїв масових та виховних заходів "Святкова круговерть Наказ 

Привільненський НВК

П.І учня/учителя Місце  Назва конкурсу Підстава
Меланко Ганна (Керівник Меланко Ю.С.)  І місце Обласний етапзаочного конкурсу фото аматорів "Країна моя - Україна" в рамках Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!"  Наказ  Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11.10.2021 №438
Меланко Ганна (Керівник Меланко М.І.) І місце Обласний етапзаочного конкурсу фото аматорів "Країна моя - Україна" в рамках Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!"  Наказ  Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11.10.2021 №438
 Коваленко Арсен  (Керівник Сулій Л.Л.) І місце Обласний етапзаочного конкурсу фото аматорів "Країна моя - Україна" в рамках Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!"  Наказ  Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11.10.2021 №438
Меланко Ганна (Керівник Меланко М.І.) ІІ місце Обласний етапзаочного конкурсу фото аматорів "Країна моя - Україна" в рамках Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!"  Наказ Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11.10.2021 №438
Дідик Анастасія, 8 клас (Керівник Меньшеніна С.В.) ІІ місце Обласний етапзаочного конкурсу фото аматорів "Країна моя - Україна" в рамках Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!"  Наказ  Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11.10.2021 №438
Гармаш Єлізавета, 10 клас (Керівник Меланко Ю.С.) ІІІ місце Обласний етапзаочного конкурсу фото аматорів "Країна моя - Україна" в рамках Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів "Моя Україно!"  Наказ  Департаменту освіти і науки ЗОДА від 11.10.2021 №438
       
Пошукова група Привільненського НВК (керівник Меланко М.І.) ІІ місце Обласний конкурс пошукових робіт учнівської молоді "Памятки Запорізького краю" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 12 листопада 490
       
Коваленко Артур, 5 клас  (Керівник Хачов В.П.) І місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"

Сапа Єлизавета,   (Керівник Алексєєва О.М.)

ІІ місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"

Меланко Олександр та Ганна,   (Керівник Меланко Ю.С.) 

ІІ місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
Васильченко Каріна,   (Керівник Таченко Н.П.) ІІ місце Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
Микитуха Вікторія (Керівник Курносенко Н.О.) ІІІ місце  Обласний заочний конкурс-виставка "Народна іграшка" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 04 січня 2022 року №2 "Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки "Народна іграшка"
       
Сертифікат учасника    Міжнародна Акція "Всесвітній день прибирання"  
       
Меланко Ганна та Василець Аріна (керівник Меланко Ю.С.) І місце Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя країна - Україно!"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 26 січня 2022 року №38. Додаток до наказу.

Васильченко Каріна (керівник Меньшеніна С.В.) ІІ місце Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя країна - Україно!" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 26 січня 2022 року №38. Додаток до наказу.
Котляр Ілля, 3 клас  (керівник Сулій Л.Л.) І місце Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя країна - Україно!" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 26 січня 2022 року №38. Додаток до наказу.
Коваленко Арсен, 3 клас (керівник Сулій Л.Л.) ІІ місце Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя країна - Україно!" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 26 січня 2022 року №38. Додаток до наказу.
учні 3-4 класів (керівник Алексеєва О.М.) ІІІ місце Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя країна - Україно!" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 26 січня 2022 року №38. Додаток до наказу.
       
Васильченко Каріна, 8 клас (керівник Меньшеніна С.В.) ІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
учні 4 класу (керівник Алексеєва О.М.) ІІІ місце обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 8 лютого 2022 року №69 Додаток до наказу 
       
група учнів (7,9 класів)  (вчитель Меланко М.І.) ІІ місце

обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

у номінації "Кращий відеофільм"

Список перемоців
       
Яценя Уляна(вчительКурносенко К.Ю.) І місце обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсі "Український сувенір" Наказ 
Василець Аріна (вчитель ТкаченкоН.П.)  ІІІ місце  обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсі "Український сувенір" Наказ 
       
       
       

Вхід для адміністратора